تحصیل-در-رشته-طراحی-لباس-در-ترکیه

تحصیل در رشته طراحی لباس در ترکیه

در این مقاله چه خواهید خواند... [ نمایش سر فصل ها ... ]

تحصیل در رشته طراحی لباس در ترکیه در هر دو دوره آموزشی 2 ساله و 4 ساله در دسترس است و زبان تدریس در اکثر دانشگاه های طراحی مد ترکیه ترکی و انگلیسی است. علاقه مندان به ادامه تحصیل دررشته  طراحی مد و لباس در ترکیه می توانند یکی از دانشگاه های دولتی یا خصوصی این کشور را انتخاب کنند. در ادامه به معرفی این دانشگاه ها و شرایط پذیرش دانشجو توسط آنها خواهیم پرداخت.

دپارتمان طراحی مد و پارچه در دانشگاه های ترکیه با هدف آموزش افراد حرفه ای برای ایجاد برندهای بین المللی، صنایع نساجی و پوشاک و افزایش سهم آنها در عرصه بین المللی از طریق بازاریابی اقدام به جذب دانشجویان بین المللی می کند. 

شرایط تحصیل در رشته طراحی لباس و مد در ترکیه

قبل از درخواست برای دانشگاه های طراحی مد ترکیه، مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام داده اید. قبل از تبدیل شدن به یک طراح مد باید بدانید که مد بر اساس توانایی هنری رشد می کند.

اشتیاق و انگیزه به طراحان کمک می کند تا در این حرفه سخت ادامه دهند. مانند سایر فعالیت های هنری، ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا طراحان تلاش های خود را به ثمر برسانند. اعتماد به نفس و انگیزه، طراحان را به اهداف حرفه ای خود می رساند.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در رشته طراحی لباس در ترکیه

 به طور کلی داشتن مدارک زیر برای تحصیل در ترکیه و در رشته طراحی لباس و مد در ترکیه الزامی می باشد:

 1.  مدرک دیپلم دبیرستان (به همراه ترجمه رسمی مدرک)
 2. ترجمه مدارک دوره دبیرستان (ریز نمرات ، اصل دیپلم) به همراه مهر تاییدیه سفارت یا کنسولگری کشور ترکیه
 3. پاسپورت با تاریخ اعتبار معتبر
 4. عکس پرسنلی اسکن شده

نکته قابل توجه در ارتباط با رشته طراحی مد و لباس این است که  شما پس از دریافت پذیرش مشروط از دانشگاه مقصدتان ، برای دریافت پذیرش نهایی باید در آزمون استعداد یابی که از سوی دانشگاه برگزار می شود شرکت کنید. دانشگاه در صورت قبولی شما در این آزمون نامه پذیرش نهایی برای شما صادر خواهد کرد.

📍 موسسه ایرانیان اپلای با سالها تجربه در زمینه مشاوره تحصیلی ترکیه و پذیرش از دانشگاه های خصوصی ترکیه و دانشگاه های دولتی ترکیه به عنوان نماینده دانشگاه های ترکیه ، صفر تا 100 دریافت پذیرش را با شما همراه خواهد بود.

مشاوره رایگان دانشگاههای خصوصی و دولتی ترکیه

زبان تحصیل رشته مدلینگ در دانشگاه ترکیه

تحصیل در رشته مدلینگ در دانشگاه ترکیه به دو زبان ترکی و انگلیسی است . انتخاب زبان تحصیل به شما و دانشگاهی که انتخاب می کنید بستگی دارد .دانشگاه ها برای تحصیل زبان انگلیسی به نمرات  تافل و یا پی تی ای نیاز دارند و برای تحصیل به زبان ترکی استانبولی دانشگاه سطحی از زبان ترکی استانبولی را اعلام می کند .

 برای کسانی که به هیچکدام از این دو زبان تسلط ندارن جای هیچ نگرانی وجود ندارد به این دلیل که دانشگاه ها معمولا یکسال اول بعد از پذیرش شما در دانشگاه را به آموزش زبان ترکی استانبولی یا انگلیسی اختصاص می دهند.

بهترین دانشگاه طراحی لباس در ترکیه

برنامه کارشناسی طراحی مد و لباس برای افرادی تهیه شده است که می خواهند در دنیای جادویی مد جایی پیدا کنند و آماده کشف توانایی های خود در جنبه های مختلف رویاهای خود هستند. بهترین دانشگاه های ترکیه برای طراحی لباس را در ادامه برای شما معرفی خواهیم کرد.

 1. دانشگاه آتاتورک
 2. دانشگاه آنکارا
 3. دانشگاه اگه ازمیر
 4. دانشگاه آیدین استانبول
 5. دانشگاه باشکنت
 6. دانشگاه قاضی آنتپ
 7. دانشگاه چوکوروا
 8. دانشگاه آتیلیم
 9. دانشگاه گلیشیم
 10. دانشگاه مالتپه
 11. دانشگاه نیشانتاشی
 12. دانشگاه آکدنیز
 13. دانشگاه آبانت عزت بایسال بولو

معرفی دانشگاه آتاتورک

 • دانشگاه آتاتورک ارزروم از جمله دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه است.
 • این دانشگاه با 22 دانشکده ، 8 موسسه تحقیقاتی، در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2023 در رتبه 1401+ قرار گرفته است.
 • پذیرش در دانشگاه آتاتورک توسط آزمون یوس و آزمون یوس مرکزی (TR-YOS) و در تعدادی از رشته ها با شرط معدل دبیرستان صورت می گیرد.
 • برای انتخاب رشته این دانشگاه حداقل 30 نمره از 100 نمره یوس را باید دریافت کنید.
 • داوطلبانی که رشته های مد نظر آنها دارای آزمون استعداد های درخشان است مانند رشته های مرتبط با ورزش ، طراحی مد و لباس و.. باید حداقل 40 نمره از 100 نمره دریافت کنند و قبل از انتخاب رشته در آزمون استعداد های درخشان دانشگاه نیز شرکت کنند.
 • دانشگاه آتاتورک بدون کنکور و بدون نمره آزمون یوس با شرط معدل به جز رشته های مرتبط با دانشکده های پزشکی، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده داروسازی و دانشکده حقوق دانشجو می پذیرد. 

برای مطالعه اطلاعات بیشتر درارتباط با دانشگاه آتاتورک ارزروم به مقاله تهیه شده مراجعه کنید. 

معرفی دانشگاه آنکارا 

 • دانشگاه آنکارا از جمله دانشگاه های دولتی ترکیه و مورد تایید وزارت بهداشت ایران است. همچنین این دانشگاه در گروه خوب دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران قرار دارد. 
 • دانشگاه آنکارا در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می پذیرد و دارای 19 دانشکده و بیش از 140 رشته در مقطع کارشناسی است .
 • پذیرش در این دانشگاه براساس نمره یوس ، نمره یوس مرکزی (TR-YOS) و همچنین آزمون های  بین المللی SAT و ACT است.
 • رنکینگ جهانی دانشگاه آنکارا در رشته های علوم زیستی و پزشکی 397 است.

برای مطالعه اطلاعات بیشتر درارتباط با دانشگاه آنکارا به مقاله تهیه شده مراجعه کنید.

معرفی دانشگاه

 • دانشگاه اژه ازمیر با بیش از۵۵۵۰۰ دانشجو دارای ۸۳ برنامه کاردانی، ۸۸ برنامه کارشناسی، ۳۲۳ برنامه کارشناسی ارشد و ۲۰۷ برنامه دکترا به عنوان یکی از مؤسسات علمی پیشرو در ترکیه است .
 • زبان تحصیل دراین دانشگاه ترکی استانبولی و انگلیسی است. 
 • دانشگاه اژه ازمیر فرصت های تحقیقاتی را برای دانشجویان خود از طریق برنامه اراسموس و موافقت نامه های دوجانبه بین دانشگاه ها و دانشکده های دندانپزشکی در آلمان، هلند، پرتغال، فرانسه، ایالات متحده آمریکا در زمینه تحصیل پزشکی فراهم آورده است.
 • پذیرش در این دانشگاه از طریق شرکت در آزمون یوس این دانشگاه که EGEYÖS ( اِگه یوس) نام دارد امکان پذیر است.

برای مطالعه اطلاعات بیشتر درارتباط با دانشگاه اژه ازمیر به مقاله تهیه شده مراجعه کنید.

معرفی دانشگاه آیدین استانبول 

 • این دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه است.
 • این دانشگاه مجهز به تکنولوژی های مدرن ، از جمله استفاده از آخرین فناوری در لابراتوار های مهندسی ، علوم درمانی و همچنین در استودیوها و آتلیه های هنری و طراحی است.
 • حداقل نمره معدل دبیرستان برای درخواست پذیرش نمره 12 از 20 (60 % معدل دبیرستان) 
 • این دانشگاه برای دانشجویان خوابگاه هایی یا اتاق های یک نفره ، دو نفره ، سه تخته و سوئیت را با قیمت های مقرون به صرفه فراهم می کنند.
 • همچنین این دانشگاه دارای طرح اراسموس ترکیه جهت فراهم آوردن امکان تحصیل در کشور های عضو اتحادیه اروپا است.

جهت مشاهده لیست کامل دانشگاه هایی که با نمره آزمون یوس دانشگاه آیدین استانبول پذیرش دارند به مقاله تهیه شده مراجعه کنید.

معرفی دانشگاه باشکنت

دانشگاه باشکنت ترکیه که در بین دانشگاههای ترکیه و جهان جایگاه ممتاز را به خود اختصاص داده است اولین دانشگاه خصوصی در زمینه سلامت و مورد تایید وزارت بهداشت ایران است

ارای گواهینامه کیفیت ISO در فعالیت های بهداشتی و آموزشی است.

دانشگاه باشکنت از طریق آزمون یوس دانشگاه که در سال 7 مرتبه برگزار می کند ، با استفاده از نمره آزمون بین المللی SAT ، نمره دیپلم دبیرستان و المپیاد های علمی و... دانشجو می پذیرد

پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از حداقل نمره های پذیرش و شرایط پذیرش رشته پزشکی دانشگاه باشکنت ، داروسازی و دندانپزشکی مقاله تهیه شده را مطالعه کنید.

معرفی دانشگاه قاضی آنتپ

 • دانشگاه قاضی آنتپ توسط آزمون یوس خود دانشگاه و آزمون یوس دانشگاه استانبول در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.
 • برای درخواست پذیرش از این دانشگاه در رشته های پزشکی در ترکیه ، دندانپزشکی در ترکیه ، علوم سلامت ، رشته های مهندسی ، هوانوردی و هوافضا و معماری  حداقل نمره یوس شما باید 50 باشد. و برای دیگر حداقل نمره یوس شما باید 40 باشد.
 • زبان تدریس در دانشگاه قاضی آنتپ ترکیه انگلیسی ، ترکی استانبولی و عربی است.

معرفی دانشگاه آتیلیم

 • بیش از 500 دانشجوی بین المللی از 50 کشور جهان در دانشکده های مختلف این دانشگاه در 40 رشته تحصیلی مختلف مشغول تحصیل هستند.
 • دانشگاه آتیلیم در رتبه بندی جهانی دانشگاه های جهانی US News آمریکا دانشگاه آتیلیم در میان 39 دانشگاه برتر ترکیه و 6 دانشگاه برتر پایه قرار دارد.
 • دارای آموزش با کیفیت بالا در سطح استانداردهای اروپایی (فرایند بولونیا)
 • دریافت پذیرش ر این دانشگاه براساس شرط معدل کل دیپلم دبیرستان انجام می شود.

معرفی دانشگاه گلیشیم

 • دانشگاه گلیشیم استانبول با بیش از 100 دانشگاه جهان همکاری دارد .
 • دارای رتبه 152 در ترکیه  و رتبه 42 در استانبول
 • این دانشگاه  با کسب رتبه 24 در آموزش ، در بین 1240 دانشگاه در سراسر جهان، به موفقیت بزرگی دست یافته است.
 • به طور کل 65 برنامه آموزشی دانشگاه گلیشیم از سوی هیئت های بین المللی منصوب شده توسط موسسات اعتباربخشی آلمان، بریتانیا و آمریکا به طور کامل بررسی و تایید شده است.

معرفی دانشگاه مالتپه

 1. دانشگاه مالتپه استانبول به لحاظ رتبه بندی محلی، یکی از 100 دانشگاه برتر ترکیه است و در رتبه 65 ترکیه قرار دارد.
 2. پذیرش در این دانشگاه با شرط معدل با ارائه مدرک دیپلم دبیرستان است و یا داشتن نمره مورد نیاز در آزمون SAT   و آزمون یوس است.
 3. تدریس در این دانشگاه علاوه بر زبان ترکی استانبولی، بر اساس برنامه های درسی بین المللی در چندین رشته به زبان انگلیسی متکی است.
 4. خوابگاه مالتپه که از سه طبقه تشکیل شده است، دارای دو واحد آپارتمانی در هر طبقه با حمام اختصاصی در قسمت میانی است. یک یا حداکثر دو دانشجو می توانند در اتاق ها اسکان داشته باشند.

معرفی دانشگاه آکدنیز

 • دانشگاه آکدنیز یکی از برترین دانشگاه های دولتی آنتالیا ترکیه است و در سال 2023 توانسته جزو 1500 دانشگاه برتر در جهان قرار گیرد.همچنین رتبه 17 از 175 دانشگاه داخل ترکیه را دارد.
 • پذیرش در این دانشگاه با نمره آزمون  یوس خود دانشگاه انجام می شود.
 • داوطلبانی که حداقل نمره 45 را در این آزمون کسب کنند، ممکن است واجد شرایط انتخاب دانشکده یا مدرسه ترجیحی باشند که رشته های کارشناسی را ارائه می دهد.
 • اوطلبانی که حداقل نمره 35 را در این آزمون کسب می کنند، ممکن است واجد شرایط انتخاب دانشکده یا مدرسه ترجیحی باشند که رشته های کاردانی را ارائه می دهد.
 • ترکی استانبولی زبان اصلی آموزش در دانشگاه آکدنیز است. با این حال تعدادی از رشته ها به زبان انگلیسی ارائه می شود.

معرفی دانشگاه آبانت عزت بایسال بولو

 • دانشگاه آبانت عزت بایسال از نظر موسسه رتبه بندی Times Higher Education (THE) رتبه 401+ بدست آورده است .
 • همچنین رتبه 501+ را در بین بهترین دانشگاه های آسیایی و رتبه 23 در بین دانشگاه های دولتی ترکیه را دارد.
 • پذیرش در این دانشگاه با نمره آزمون یوس و شرط معدل و سابقه تحصیلی دبیرستان انجام می شود .
 • حداقل نمره برای رشته های دانشکده هنرهای زیبا : نمره 40 از 100

جهت اطلاع از شهریه این دانشگاه ها لیست شهریه دانشگاه های ترکیه را می توانید مشاهده کنید.

مقالات پیشنهادی ترکیه

دانشگاه مد و فشن ترکیه(4 ساله)

لیست دانشگاه های طراحی لباس ترکیه (دانشگاه مد و فشن ترکیه) که به صورت 4 ساله دوره طراحی مد و لباس ارائه می دهند :

دانشگاهنوع دانشگاهزبان تحصیلشهر
دانشگاه آتاتورک دولتیترکی استانبولیارزروم
دانشگاه چانکری دولتی ترکی استانبولی چانکری
دانشگاه چوکوروادولتیترکی استانبولیآدانا
دانشگاه تکنیک اسکی شهیردولتیترکی استانبولیاسکی شهیر
دانشگاه قاضی آنتپدولتیترکی استانبولی قاضی انتپ
دانشگاه کاهرامان ماراش امام سوتچو دولتیترکی استانبولیکاهرامان ماراش
دانشگاه نیغدهدولتیترکی استانبولی نیغده
دانشگاه آتیلیمخصوصیترکی استانبولیآنکارا
دانشگاه باشکنتخصوصیترکی استانبولیآنکارا

دانشگاه مد و فشن ترکیه(2 ساله)

لیست دانشگاه هایی که رشته طراحی مد و لباس را به صورت 2 ساله ارائه می دهند:

دانشگاهنوع دانشگاهزبان تحصیل شهر
دانشگاه آکدنیزدولتیترکی استانبولیآنتالیا
دانشگاه آماسیادولتی ترکی استانبولی  آماسیا
دانشگاه آنکارادولتیترکی استانبولی آنکارا
دانشگاه عدنان مندرسدولتیترکی استانبولی آیدین
دانشگاه شیخ ادب عالی بیلجیکدولتیترکی استانبولی بیلجیک
دانشگاه آبانت عزت بایسالدولتیترکی استانبولیبولو
دانشگاه محمت آکیف ارسویدولتیترکی استانبولیبوردور
دانشگاه الوداغ بورسادولتیترکی استانبولیبورسا
دانشگاه چوکوروادولتیترکی استانبولیآدانا
دانشگاه دوزجهدولتیترکی استانبولی دوزجه
دانشگاه اگهدولتیترکی استانبولی ازمیر
دانشگاه بینالی ییلدریرم ارزینجان دولتیترکی استانبولیارزینجان
دانشگاه گیرسوندولتیترکی استانبولیگیرسون
دانشگاه هیتیتدولتیترکی استانبولیچوروم
دانشگاه اسپارتادولتیترکی استانبولیاسپارتا
دانشگاه کافکاسدولتیترکی استانبولی کارس
دانشگاه امام سوتچو  کاهرامان ماراشدولتی ترکی استانبولیکاهرامان ماراش
دانشگاه کارابوکدولتیترکی استانبولی کارابوک
دانشگاه کارادنیز تکنیکدولتیترکی استانبولیترابزون
دانشگاه کریککالهدولتیترکی استانبولیکریککاله
دانشگاه تورگوت اوزلدولتیترکی استانبولیمالاتیا
دانشگاه جلال بایاردولتیترکی استانبولیمانیسا
دانشگاه مارمارادولتیترکی استانبولی استانبول
دانشگاه مونزوردولتیترکی استانبولیتونجالی
دانشگاه عمرهالیس دمیردولتیترکی استانبولی نیغده
دانشگاه اردودولتیترکی استانبولی اردو
دانشگاه پاموک کالهدولتیترکی استانبولی پاموک کاله
دانشگاه ساکاریادولتیترکی استانبولیساکاریا
دانشگاه تارسوسدولتیترکی استانبولی تارسوس
دانشگاه قاضی عثمان پاشادولتیترکی استانبولیتوکات
دانشگاه اوشاکدولتیترکی استانبولیاوشاک
دانشگاه آوراسیاخصوصیترکی استانبولیترابزون
دانشگاه بیکنتخصوصیترکی استانبولیاستانبول
دانشگاه هالیچخصوصیترکی استانبولیاستانبول
دانشگاه آرلخصوصیترکی استانبولیاستانبول
دانشگاه آیدینخصوصیترکی استانبولیاستانبول
دانشگاه آیوان سرایخصوصیترکی استانبولیاستانبول
دانشگاه بیلگیخصوصیترکی استانبولیاستانبول
دانشگاه گلیشیمخصوصیترکی استانبولیاستانبول
دانشگاه مالتپهخصوصیترکی استانبولیاستانبول
دانشگاه نیشانتاشیخصوصیترکی استانبولیاستانبول

شرایط بورسیه تحصیل در رشته طراحی لباس در ترکیه

بورسیه طراحی مد و لباس در ترکیه

دانشگاه های دولتی و هم دانشگاه های خصوصی مبلغ مشخصی از دانشجویان خارجی دریافت می کنند. دانشجویان باید با توجه به تعداد سال های تحصیل در رشته طراحی لباس هزینه پرداخت کنند.  شهریه رشته طراحی مد و لباس در دانشگاه های خصوصی و دولتی را در مقاله شهریه دانشگاه های ترکیه می توانید مشاهده کنید.

دانشجویان می توانند با دریافت بورسیه تحصیلی از کشور ترکیه ، به صورت رایگان در این رشته تحصیل کنند.

برخی از بورسیه ها حتی هزینه های زندگی اجتماعی دانشجویان را نیز پوشش می دهد. برای دریافت بورسیه دولتی کشور ترکیه (بورسیلاری ترکیه) می توانید درخواست دهید.سن ، معدل و سوابق تحصیلی از جمله عوامل تعیین کننده دریافت این بورسیه است .

شما می توانید در تاریخ مقرر اطلاعات خود را در سایت tbbs.turkiyeburslari.gov.tr ثبت کنید تا کمیته تصمیم گیری بررسی های لازم را انجام دهند و نتیجه را اعلام کنند.

دانشکده هایی که برای رشته مد و فشن و طراحی جواهرات بورسیه می دهند

 1. دانشکده هنر و طراحی دانشگاه هاجی بایرام ولی آنکارا : طراحی مد
 2. دانشکده هنر و طراحی دانشگاه هاجی بایرام ولی آنکارا : طراحی پارچه
 3. دانشکده علوم کاربردی دانشگاه مارمارا : طراحی جواهرات 
 4. دانشکده فنی و طراحی طلا و جواهر دانشگاه مرسین: طراحی جواهرات

شانس دریافت بورسیه دولتی ترکیه (بورسیلاری ترکیه)

رقابت برای دریافت این بورسیه بسیارزیاد است و برای دریافت آن باید رزومه و سوابق تحصیلی و یا دستاوردهای دیگری در زمینه های علمی ، ورزشی ،اجتماعی و...  بسیار قوی و قابل رقابت داشته باشید.

از دیگر روش های دریافت بورسیه واگذار کردن این کار به موسساتی است که نمایندگی این دانشگاه ها هستند . موسسه ایرانیان اپلای از جمله موسساتی است که با سال ها تجربه ی موفق  در این راستا می تواند شما را همراهی کند.

مهارت های لازم برای رشته طراحی  لباس و مد در ترکیه

مشاغل مد نیاز به مهارت های مختلفی دارد. طراحان برای خلق طرح ها از خلاقیت و حساسیت های هنری خود استفاده می کنند.

 • این حرفه به مهارت های ارتباطی قوی، توانایی همکاری و دقت و توجه به جزییات دارد.
 • همچنین مهارت هایی مانند توانایی استفاده از نرم افزارهای طراحی، آموزش ساخت لباس و دانش عمیق پارچه و رنگ نیز به طراحان کمک می کند.
 • فارغ التحصیلان این رشته که قصد دارند کسب و کار مد خود را اداره کنند نیز به مهارت های بازاریابی، فروش، تبلیغات و مدیریت قوی نیاز دارند.
 • طراحان خوداشتغال از مهارت‌های فروش و توسعه محصول استفاده می‌کنند تا مشتریان خود را درک کنند و طرح‌های مورد تقاضا ایجاد کنند.
 • به طور کلی، طراحان مد باید شور و خلاقیت خود را با دانش فنی و تجاری متعادل کنند.

آینده و درآمد طراح لباس در ترکیه

 • می توانید با توجه به رشته یا شاخه صنعتی، مطالعات خود را بر روی یک موضوع خاص متمرکز کنید. به عنوان مثال، طراحی لباس (لباس بچه گانه، لباس مردانه، لباس زنانه، پوشاک چرمی و غیره)، طراحی پارچه، طراحی لوازم جانبی مد.
 • به عنوان یک طراح مد مستقل کار کنید.
 • به عنوان استایلیست، استایلینگ و طراح بصری در موسسات خصوصی کار کنید.
 • می توانید به عنوان مدیر برند شرکت هایی باشید که در زمینه منسوجات فعالیت می کنند.
 • به عنوان کادر علمی و آموزشی در مؤسسات آموزشی و پژوهشی مرتبط با هنرهای زیبا مشغول به کار شوید.
 • می توانید به عنوان سرپرست دوره های انتخابی در دانشگاه ها و دبیرستان ها کار کنید.

پس از اتمام تحصیل، درآمد با توجه به نوع موسسه، موقعیت، سیاست دستمزد شرکت و شهر متفاوت است.

شروع ثبت نام دوره های یوس موسسه ایرانیان اپلای(2024-2023)

در صورتی که قصد ورود به دانشگاه های ترکیه را دارید شرکت در یک دوره آمادگی آزمون یوس ترکیه از الزامات است، در این راستا موسسه ایرانیان اپلای اقدام به برگزاری کلاس حضوری یوس در تهران و آنکارا به صورت حضوری و همچنین دوره های آنلاین برای متقاضیانی که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند کرده است.

تقویم آموزشی دوره آمادگی یوس 2024-2023 موسسه ایرانیان اپلای

خدمات موسسه ایرانیان اپلای در دوره های آمادگی یوس ترکیه عبارتند از :

 1. تدریس کامل مباحث آزمون یوس (صفر تا صد)
 2. ست رایگان کتابها
 3. آموزش زبان ترکی استانبولی تا سطح A2 به صورت رایگان
 4. آزمون های هفتگی (هر جمعه یک آزمون)
 5. آزمون های ماهیانه تحلیلی
 6. 4هفته جمع بندی + 10 آزمون شبیه سازی شده در پایان دوره
 7. امکان شرکت در کلاس ها به صورت حضوری یا آنلاین
 8. ضبط کلاس های آنلاین که به شاگرد امکان مشاهده جلسات تدریس را به دفعات می دهد حتی زمانی که به استاد خود دسترسی ندارد.
 9. تخفیف ویژه هزینه شرکت در دوره های یوس موسسه برای متقاضیان با معدل های بالا
 10. امکان پرداخت اقساطی
ثبت نام دوره آمادگی یوس ترکیه 2024
دورهشهریهتاریخ شروعوضعیت
 دوره یوس حضوری گروه A 34 میلیون و 900 هزار تومان22 تیر ماه 1402تماس
دوره یوس آنلاین گروه A31 میلیون و 900 هزار تومان22 تیر ماه 1402تماس

خبر خوب برای متقاضیانی  که سال یازدهم  و دوازدهم دبیرستان هستند!!!

متقاضیان دوره یوس که سال یازدهم  و دوازدهم دبیرستان هستند و نگران تداخل ساعت کلا س های یوس با کلاس های مدرسه شان هستند برای شما هم امکان شرکت در کلاس یوس را فراهم کرده ایم.

و روزهای آخر هفته (5 شنبه وجمعه) مخصوص شما عزیزان کلاس برگزار می کنیم. پس نگران شرکت در کلاس ها نباشید. 

ثبت نام کلاس یوس

آیا دوره‌های یوس موسسه ایرانیان اپلای، انتخابی هوشمندانه برای آینده‌ی شماست؟

برای رسیدن به پاسخ این سوال گزینه هایی وجود دارد :

همراهی اساتید ترک زبان برای یادگیری موثر 

همراهی اساتید ترک زبان در موسسه ما، به شما این امکان را می‌دهد تا با یک تدریس تخصصی و حرفه‌ای خود را برای آزمون یوس کاملا آماده کنید.

اساتید ما با بهره‌گیری از روش‌های مدرن آموزشی و با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تدریس و آماده کردن شاگردان برای شرکت در آزمون یوس ، به شما کمک می‌کنند تا بهترین عملکرد را در آزمون یوس داشته باشید.

 • دوره های یوس مجموعه ایرانیان اپلای زیر نظراساتید ترک زبان تهیه و نظارت می شود.
 • این اساتید تجربه  سال ها تدریس در زمینه دروس مرتبط با آزمون یوس در برترین موسسات یوس ترکیه را دارند.
 • همچنین اساتید ترک زبان موسسه ایرانیان اپلای نویسنده کتابهای یوس هستند که این خود نشان از تسلط و تخصص این اساتید درآموزش مباحث و تهیه دوره آموزشی مناسب و حرفه ای برای متقاضیان یوس مجموعه است.

کلاس یوس

حضور پشتیبان ویژه درسی دوره های یوس 

یکی دیگر از ویژگی های دوره های یوس موسسه ایرانیان اپلای پشتیبان ویژه درسی با هدف افزایش سطح کیفی آموزش متقاضیان است وظایف پشتیبان درسی موسسه چیست؟

 1. ارائه برنامه درسی منحصر به فرد و برنامه ریزی برای شاگرد با رعایت بودجه بندی منابع در طول هفته و ماه
 2. ارائه گزارش به اولیای شاگرد در خصوص عملکرد فعالیت شاگرد در جلسات آموزشی
 3. بررسی نقاط ضعف و قوت شاگردان با اساتید دوره و ارائه بازخورد و گزارش دقیق و مستمر به شاگردان و اولیای آنها
 4. تقسیم بندی شاگردان به گروه های در حال پیشرفت، خنثی و در حال پسرفت و همچنین ترغیب، تشویق، مشاوره فرد به فرد، هشدار و گزارش وضعیت هر گروه به والدین
 5. برگزاری جلسات دوره ای حضوری با والدین به منظور ارائه گزارش وهم فکری با یکدیگر جهت بهبود پیشرفت دوره آموز

اغلب والدین نگران این هستند که آیا کلاسی که فرزندشان شرکت می کند مفید است و یا اینکه وضعیت و روند پیشرفت فرزندشان در طول دوره آموزش چگونه است؟

موسسه ایرانیان اپلای این نگرانی را با حضور پشتیبان ویژه درسی حل کرده است و با گزارش هایی که پشتیبان برای شما ارسال می کند در جریان روند پیشرفت فرزند تان قرار خواهید گرفت. 

مشاوره تخصصی انتخاب رشته و دانشگاه ترکیه

بسیاری از موسسات آموزشی یوس فقط به ارائه دوره آموزشی اکتفا می کنند در حالی که آموزش بخشی از فرایند و یا شرایط ورود شما به دانشگاه های ترکیه است.

شما علاوه بر آموزش نیاز به مشاوره تخصصی جهت آشنایی با دانشگاه ها ، رشته ها و ظرفیت های پذیرش هر دانشگاه  جهت انتخاب صحیح دانشگاه با توجه به شرایط مالی و تحصیلی خود دارید.

مشاوره حرفه‌ای و تخصصی در ایرانیان اپلای برای انتخاب رشته و دانشگاه ترکیه، یکی از ویژگی‌های برجسته ماست. تیم مشاوران ما با داشتن اطلاعات کامل و به‌روز درباره رشته‌ها و دانشگاه‌های معتبر ترکیه، به شما کمک می‌کنند تا بهترین تصمیم را برای آینده تحصیلی‌تان بگیرید.

برگزاری تور آموزشی یوس در ترکیه 

بسیاری از شاگردان و پدر و مادرها بعد از ثبت نام فرزندشان در کلاس یوس موسسات دغدغه چگونگی حضور فرزندشان در ترکیه و شرکت در آزمون های یوس را دارند.

زیرا اغلب به واسطه  تعداد آزمونهایی که برای شرکت کردن انتخاب می کنید و یا فاصله زمانی برگزاری آزمونها ، شما حداقل یک ماه باید در ترکیه جهت آزمونها حضور داشته باشید.

موسسه ایرانیان اپلای در این زمینه نیز مثل سال های گذشته همراه شما خواهد بود و تمام موارد مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات تور آموزشی یوس در ترکیه موسسه ایرانیان اپلای شامل :

 • ثبت نام در آزمون های یوس دانشگاه ها
 • ترانسفر فرودگاهی و اقامت در هتل
 • همراهی شما در روز آزمون و رفتن به مراکز آزمون
 • برگزاری 10 آزمون شبیه سازی شده و تحلیل نکته به نکته این آزمون ها توسط اساتید ترک زبان موسسه در آنکارا
 • بیمه نامه مسافرتی
 • مشاوره انتخاب رشته دانشگاه های ترکیه 

دوره های SAT موسسه ایرانیان اپلای

موسسه ایرانیان اپلای به عنوان اولین موسسه تخصصی در زمینه دوره های SAT و همچنین آموزش شیوه ها و تکنیک های اصولی تست زنی همراه با به روز ترین منابع ، کلاس های SAT خود را به صورت حضوری و آنلاین توسط اساتید مجرب و با توجه به شرایط شما به صورت گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می کند.

کلاس های SAT در تهران به صورت حضوری و برای دیگر شهر های کشورمان در حال حاظر به صورت آنلاین برگزار می شود. پذیرفته شدن در دوره های SAT موسسه ایرانیان اپلای مستلزم شرکت در جلسه تعیین سطح است این جلسه به صورت رایگان برگزار می شود.

📍 از دیگر ویژگی های متمایز دوره هایSAT موسسه ایرانیان اپلای داشتن کارنامه هایی با نمره 1400 به بالا است.

امتـیاز شمـا به ایـن مـطلب
4.875/5 (8 نظر)
پاسخ به سـوالات شمـا پاسخ به سـوالات شمـا
Manager

لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه تماس بگیرید

سـوالات و پیشنهـادات شمـا سـوالات و پیشنهـادات شمـا
ثبت نظرات و دیدگاه
دوست عزیز نظر یا سوال شما با موفقیت ثبت گردید.