کلاس-آنلاین-یوس(2025-2024)

کلاس آنلاین یوس(2025-2024)

در این مقاله چه خواهید خواند... [ نمایش سر فصل ها ... ]

از مزایای شرکت در کلاس آنلاین یوس دسترسی آسان به کلاس و اساتید با تجربه ای است که در هر شهری امکان دسترسی به آنها وجود ندارد و همچنین به دلیل عدم نیاز به حضور فیزیکی، می‌توانید از هر جایی با اینترنت به کلاس دسترسی داشته باشید.

البته ضبط کلاس ها از دیگر ویژگی های شرکت در کلاس های آنلاین است که به شاگرد امکان مشاهده جلسات تدریس را به دفعات می دهد حتی زمانی که به استاد خود دسترسی ندارد.

اطــلاعیــه مـــهم

طبق مصوبه اخیر(2023) سازمان سنجش ترکیه (YÖK) تمامی پذیرش های دانشگاه های دولتی ترکیه از طریق آزمون TR-YÖS انجام خواهد شد . بنابراین متقاضیان ورود به دانشگاه های دولتی ترکیه می بایست با شرکت در آزمون آبان ماه و اردیبهشت ماه هرسال نسبت به ورود به دانشگاه های ترکیه اقدام نمایند. 

چگونه برای آزمون یوس ترکیه آماده شویم؟

می توان گفت شرکت در کلاس آنلاین یوس و یا کلاس های حضوری یوس در موسسات آموزش یوس در ایران و ترکیه،یکی از راه های آمادگی برای شرکت در آزمون یوس دانشگاه های دولتی ترکیه یا آزمون TR-YOSاست.

ازجمله مزایای شرکت در کلاس های یوس آنلاین برای دانشجویان بین‌المللی که قصد شرکت در این آزمون را دارند عبارت است از:

 1. آشنا شدن با ساختار آزمون یوس :آموزشگاه‌های یوس با ارائه تمرین‌ها و مطالب مرتبط با ساختار آزمون، دانشجویان را با نحوه‌ی تشکیل آزمون و نوع سوالات مختلف آشنا می‌کنند. این آشنایی با ساختار آزمون به دانشجویان کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی مناسبی برای مطالعه و تست آزمون انجام دهند.
 2. تمرین و تست‌های عملی :این آموزشگاه های به دانشجویان این امکان را می‌دهند که با تمرین‌ها و تست‌های عملی مرتبط با دروس یوس آشنا شوند و مهارت‌های لازم برای موفقیت در آزمون را بدست بیاورند.استفاده از نمونه سوالات و تست‌های سال‌های گذشته نیز به دانشجویان کمک می‌کند تا با نوع سوالات معمول و پرسش‌های احتمالی آشنا شوند.
 3. استفاده از منابع معتبر :به علاوه استفاده از،منابع معتبری مانند کتاب های فراکتال، جانر، گالاتا، متروپل، پوزا و تاساری نیز بسیار مهم است. این کتاب ها به طور خاص برای آماده‌سازی دانشجویان برای آزمون یوس طراحی شده‌اند و شامل تمرین‌ها، نمونه سوالات و توضیحات جامعی از مفاهیم مورد نیاز برای آزمون هستند. با مطالعه و تمرین مستمر از این منابع، دانشجویان می‌توانند اطلاعات لازم را به دست آورده و استراتژی‌های موثر برای پاسخگویی به سوالات را یاد بگیرند.
 4. تدریس توسط اساتید مجرب : اغلب موسسات یوس برای برگزاری کلاس آنلاین یوس معمولاً از اساتید مجرب و متخصص در زمینه آموزش یوس برای تدریس و هدایت دانشجویان استفاده می‌کنند. این اساتید با تجربیات طولانی در زمینه تدریس و آماده‌سازی دانشجویان برای آزمون‌های یوس، می‌توانند به متقاضیان کمک کنند تا تکنیک‌ها و روش‌های حل سوالات یوس را فراگیرند و عملکرد خود را بهبود بخشند. 
 5. مشاوره و راهنمایی : آموزشگاه‌های یوس علاوه بر ارائه دروس و تمرین‌ها، معمولاً خدمات مشاوره و راهنمایی برای دانشجویان خود نیز فراهم می‌کنند. این خدمات مشاوره می‌توانند به دانشجویان در تمام مراحل آماده‌سازی برای آزمون یوس کمک کنند. برخی از خدمات مشاوره در آموزشگاه‌های یوس عبارتند از: برنامه ریزی مطالعه و زمانبندی ،مشاوره در انتخاب رشته،مدیریت استرس و اضطراب و..
 6. ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس : دوره آنلاین یوس و دوره های حضوری نه تنها به بهبود دانش و مهارت‌های لازم برای موفقیت در آزمون یوس کمک می‌کنند، بلکه تأثیرات روانی مثبتی هم دارند که می‌توانند بر انگیزه و اعتماد بنفس دانشجویان تأثیر بگذارند.

یکی از آموزشگاه های موفق و برتر در زمینه آموزش دوره های یوس ترکیه، موسسه ایرانیان اپلای با بیش از 15 سال سابقه تدریس در دوره های یوس، SAT و IMAT و همچنین دریافت پذیرش دانشگاه های ترکیه در دو شعبه تهران و تبریز است. باهم نگاهی به تقویم آموزشی و مزایای شرکت در این دوره بیندازیم.

کلاس آنلاین یوس (2025-2024) موسسه ایرانیان اپلای+ قیمت دوره ها

در صورتی که قصد تحصیل در ترکیه را دارید شرکت در یک دوره آمادگی آزمون یوس ترکیه از الزامات است، در این راستا موسسه ایرانیان اپلای اقدام به برگزاری کلاس حضوری یوس در تبریز و تهران به صورت حضوری و همچنین کلاس آنلاین یوس برای متقاضیانی که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند کرده است.

کلاس آنلاین یوس

ثبت نام دوره آمادگی یوس ترکیه 2025 (TR-YÖS)
دورهشهریهتاریخ شروعوضعیت
 دوره یوس حضوری گروه A 49 میلیون و 500هزار تومان
44 میلیون و 550 هزار تومان
2 تیر ماه 1403تماس
دوره یوس آنلاین گروه A45 میلیون و 500هزار تومان
40 میلیون و950 هزار تومان
2 تیر ماه 1403تماس
دوره یوس حضوری گروه B49 میلیون و 500 هزار تومان23 تیر ماه 1403تماس
دوره یوس آنلاین گروه B45 میلیون و500 هزار تومان23 تیر ماه 1403تماس

علاوه بر تخفیف در نظر گرفته شده برای ثبت نامی های گروه (A)، 10 در صد دیگر هم می توانید در پرداخت به صورت نقدی تخفیف دریافت کنید.  

ساعت و روز برگزاری:

 • روزهای شنبه الی سه شنبه ساعت 15 الی 18:30 دو جلسه 90 دقیقه ای
 • روز چهارشنبه دو جلسه رفع اشکال و جمع بندی هفتگی از ساعت 15 الی 18:30
 • روز پنج شنبه آزمون هفتگی 

با توجه به اینکه اکثر اساتید برجسته یوس  در تبریز حضور دارند، جلسات حضوری در شعبه تبریز برگزار می شود، تفاوت برگزاری دوره های آنلاین و حضوری در مجموعه ایرانیان اپلای برگزاری همزمان جلسات حضوری و آنلاین به جهت رفع تبعیض و یکسان بودن کیفیت تدریس است. 

در صورت تمایل به شرکت در دوره به صورت حضوری، امکان رزرو خوابگاه یا اجاره خانه در شهر تبریز در نزدیکی موسسه  فراهم است.

خدمات و ویژگی های دوره های آمادگی یوس ترکیه موسسه ایرانیان اپلای عبارتند از :

 1. تدریس کامل مباحث آزمون یوس (صفر تا صد)
 2. ست رایگان کتابها
 3. آموزش زبان ترکی استانبولی تا سطح A2 به صورت رایگان
 4. آزمون های هفتگی (هر جمعه یک آزمون)
 5. آزمون های ماهیانه تحلیلی
 6. 4هفته جمع بندی + 10 آزمون شبیه سازی شده در پایان دوره
 7. امکان شرکت در کلاس ها به صورت حضوری یا آنلاین
 8. ضبط کلاس های آنلاین که به شاگرد امکان مشاهده جلسات تدریس را به دفعات می دهد حتی زمانی که به استاد خود دسترسی ندارد.
 9. پشتیبان ویژه درسی 
 10. تخفیف ویژه هزینه شرکت در دوره های یوس موسسه برای متقاضیان با معدل های بالا
 11. امکان پرداخت اقساطی

خبر خوب برای متقاضیانی  که سال یازدهم  و دوازدهم دبیرستان هستند!!!

متقاضیان دوره یوس که سال یازدهم  و دوازدهم دبیرستان هستند و نگران تداخل ساعت کلا س های یوس با کلاس های مدرسه شان هستند برای شما هم امکان شرکت در کلاس یوس را فراهم کرده ایم.

و روزهای آخر هفته (5 شنبه وجمعه) مخصوص شما عزیزان کلاس برگزار می کنیم. پس نگران شرکت در کلاس ها نباشید. 

کلاس یوس آنلاین

آیا کلاس آنلاین یوس موسسه ایرانیان اپلای،انتخابی هوشمندانه برای آینده‌ی شماست؟

برای رسیدن به پاسخ این سوال گزینه هایی وجود دارد :

همراهی اساتید ترک زبان برای یادگیری موثر 

همراهی اساتید ترک زبان در موسسه ما، به شما این امکان را می‌دهد تا با یک تدریس تخصصی و حرفه‌ای خود را برای آزمون یوس کاملا آماده کنید.

اساتید ما با بهره‌گیری از روش‌های مدرن آموزشی و با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تدریس و آماده کردن شاگردان برای شرکت در آزمون یوس، به شما کمک می‌کنند تا بهترین عملکرد را در آزمون یوس داشته باشید.

 • دوره های یوس مجموعه ایرانیان اپلای زیر نظراساتید ترک زبان تهیه و نظارت می شود.
 • این اساتید تجربه  سال ها تدریس در زمینه دروس مرتبط با آزمون یوس در برترین موسسات یوس ترکیه را دارند.
 • همچنین اساتید ترک زبان موسسه ایرانیان اپلای نویسنده کتابهای یوس هستند که این خود نشان از تسلط و تخصص این اساتید درآموزش مباحث و تهیه دوره آموزشی مناسب و حرفه ای برای متقاضیان یوس مجموعه است.

کلاس یوس

حضور پشتیبان ویژه درسی دوره های یوس 

یکی دیگر از ویژگی های کلاس آنلاین یوس موسسه ایرانیان اپلای پشتیبان ویژه درسی با هدف افزایش سطح کیفی آموزش متقاضیان است وظایف پشتیبان درسی موسسه چیست؟

 1. ارائه برنامه درسی منحصر به فرد و برنامه ریزی برای شاگرد با رعایت بودجه بندی منابع در طول هفته و ماه
 2. ارائه گزارش به اولیای شاگرد در خصوص عملکرد فعالیت شاگرد در جلسات آموزشی
 3. بررسی نقاط ضعف و قوت شاگردان با اساتید دوره و ارائه بازخورد و گزارش دقیق و مستمر به شاگردان و اولیای آنها
 4. تقسیم بندی شاگردان به گروه های در حال پیشرفت، خنثی و در حال پسرفت و همچنین ترغیب، تشویق، مشاوره فرد به فرد، هشدار و گزارش وضعیت هر گروه به والدین
 5. برگزاری جلسات دوره ای حضوری با والدین به منظور ارائه گزارش وهم فکری با یکدیگر جهت بهبود پیشرفت دوره آموز

اغلب والدین نگران این هستند که آیا کلاسی که فرزندشان شرکت می کند مفید است و یا اینکه وضعیت و روند پیشرفت فرزندشان در طول دوره آموزش چگونه است؟

موسسه ایرانیان اپلای این نگرانی را با حضور پشتیبان ویژه درسی حل کرده است و با گزارش هایی که پشتیبان برای شما ارسال می کند در جریان روند پیشرفت فرزند تان قرار خواهید گرفت. 

مشاوره تخصصی انتخاب رشته و دانشگاه ترکیه

بسیاری از موسسات آموزشی یوس فقط به ارائه دوره آموزشی اکتفا می کنند در حالی که آموزش بخشی از فرایند و یا شرایط ورود شما به دانشگاه های ترکیه است.

شما علاوه بر آموزش نیاز به مشاوره تخصصی جهت آشنایی با دانشگاه ها ، رشته ها و ظرفیت های پذیرش هر دانشگاه  جهت انتخاب صحیح دانشگاه با توجه به شرایط مالی و تحصیلی خود دارید.

مشاوره حرفه‌ای و تخصصی در ایرانیان اپلای برای انتخاب رشته و دانشگاه ترکیه، یکی از ویژگی‌های برجسته ماست. تیم مشاوران ما با داشتن اطلاعات کامل و به‌روز درباره رشته‌ها و دانشگاه‌های معتبر ترکیه، به شما کمک می‌کنند تا بهترین تصمیم را برای آینده تحصیلی‌تان بگیرید.

برگزاری تور آموزشی یوس در ترکیه 

بسیاری از شاگردان و پدر و مادرها بعد از ثبت نام فرزندشان در کلاس یوس موسسات دغدغه چگونگی حضور فرزندشان در ترکیه و شرکت در آزمون های یوس را دارند.

زیرا اغلب به واسطه  تعداد آزمونهایی که برای شرکت کردن انتخاب می کنید و یا فاصله زمانی برگزاری آزمونها ، شما حداقل یک ماه باید در ترکیه جهت آزمونها حضور داشته باشید.

موسسه ایرانیان اپلای در این زمینه نیز مثل سال های گذشته همراه شما خواهد بود و تمام موارد مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات تور آموزشی یوس در ترکیه موسسه ایرانیان اپلای شامل :

 • ثبت نام در آزمون های یوس دانشگاه ها
 • ترانسفر فرودگاهی و اقامت در هتل
 • همراهی شما در روز آزمون و رفتن به مراکز آزمون
 • برگزاری 10 آزمون شبیه سازی شده و تحلیل نکته به نکته 
 • بیمه نامه مسافرتی
 • مشاوره انتخاب رشته دانشگاه های ترکیه 

نکات مهم آزمون یوس 

قبل از شرکت در کلاس آنلاین یوس و شرکت در آزمون یوس به این نکات توجه داشته باشید:

 1. آزمون یوس، شرط سنی ندارد ولی بهتر است سن شما بالاتر از 18 سال و فارغ التحصیل دبیرستان یا دانش آموز سال آخر دبیرستان باشید.
 2. مدت اعتبار آزمون یوس1 سال است(نسبت به اعلام دانشگاه) و شما با در دست داشتن نمره آزمون یوس 1 سال برای انتخاب رشته در دانشگاه فرصت دارید. در صورت گذشتن بیشتر از1 سال، مجبور به شرکت دوباره در این آزمون هستید.
 3. محدودیتی برای شرکت در آزمون های یوس از نظر دفعات شرکت وجود ندارد و شما می توانید در هرهر دو آزمون آبان  ماه و اردیبهشت ماه شرکت کنید.
 4. این آزمون به صورت حضوری و یا آنلاین در شهرهای مختلف ایران نیز برگزار می شود و شما می توانید در شهر خود یا نزدیک ترین شهری که آزمون برگزار می شود، تقاضای شرکت نمایید.
 5. مهارت در زبان ترکی استانبولی اهمیت بالایی ندارد و برخی از دانشگاه ها اقدام به برگزاری بخش ریاضی، هندسه و هوش آزمون به زبان فارسی هم می کنند.
 6.  آزمون یوس تقریبا برای تمام رشته های دانشگاهی  برگزار می شود.

مقالات پیشنهادی ترکیه

امتـیاز شمـا به ایـن مـطلب
5/5 (2 نظر)
پاسخ به سـوالات شمـا پاسخ به سـوالات شمـا
سـوالات و پیشنهـادات شمـا سـوالات و پیشنهـادات شمـا
ثبت نظرات و دیدگاه
دوست عزیز نظر یا سوال شما با موفقیت ثبت گردید.